Šatní skříně

Speciální technologie a technologické postupy naší výroby umožnují vyrábět šatní skříně také z nerezu. Díky pečlivě zvoleným nerezovým materiálům splňujícím různé normy dle požadovaných parametrů a tím je zajištěna dlouhá životnost skříněk. Skříňky jsou vhodné do náročných provozů jakým jsou zpracování potravin nebo do laboratoří, kde jsou vysta...

Speciální technologie a technologické postupy naší výroby umožnují vyrábět šatní skříně také z nerezu. Díky pečlivě zvoleným nerezovým materiálům splňujícím různé normy dle požadovaných parametrů a tím je zajištěna dlouhá životnost skříněk. Skříňky jsou vhodné do náročných provozů jakým jsou zpracování potravin nebo do laboratoří, kde jsou vystaveny zvýšeným vlivům daných prostředí. Špičkové zpracování materiálů dává našim skříňkám nezaměnitelný vzhled a jedinečnou funkčnost.

Více

Šatní skříně  Zde se nachází 24 produktů

Podkategorie

 • Standardní

  Dveře u standardních skříní jsou vložené na čepech po celé výšce korpusu skříně. Šířka každého oddílu je 300mm a volitelné šířky skříní jsou 300/600/900mm.

 • Horizontálně dělené

  Dveře u horizontálně dělených skříní jsou vložené na čepech a rozdělují výšku skříní na 2 samostatné moduly nad sebou. Šířka každého oddílu je 300mm a volitelné šířky skříní jsou 300/600/900mm.

 • Skříně dveře Z

  Dveře u skříní typu "Z" jsou vložené na čepech a rozdělují oddíl na 2 samostatné moduly mezistěnou ve tvaru písmene "Z". Větrání u tohoto typu skříní je v zádech skříně. Šířka každého oddílu je 300mm a volitelné šířky skříní jsou 300/600/900mm.

 • Společné uzavírání

  Dveře u skříní se společným uzavíráním jsou vložené na čepech, jedná se o křídlové dveře se společným uzamykáním trojcestným cylindrickým zámkem. Šířka oddílu je 800mm a je možné volit mezi třemi typy vnitřního uspořádání.

 • Boxové skříně

  Dveře u boxových skříní jsou vložené na čepech a rozdělují výšku skříní na 3/4/5/6 samostatných modulů nad sebou. Šířka každého oddílu je 300mm a volitelné šířky skříní jsou 300/600/900mm.

na stránku
Zobrazuje se 1 - 12 z 24 položek
Zobrazuje se 1 - 12 z 24 položek